انجمن دانشجویان ایران - توافق نامه عضویت

اگرچه سعی ما بر این است که تمام موارد خلاف مذهب و قوانین حاکم بر جامعه را پیگیری و حذف نماییم اما با این وجود رسیدگی به یکایک مطالب ارسالی برای ما مقدور نمی‌باشد. بنابراین هر کاربر در قبال مطلب ارسالی خود مسئول است و مدیریت سایت مسئولیتی در قبال صحت مطالب ارسال شده توسط کاربران و تطابق یا عدم تطابق آن با قوانین ندارد. دیدگاه هر کاربر تنها دیدگاه خود اوست و قابل بسط دادن به سایر اعضا یا مدیران تالار نیست.

عضویت در تالار بدین معنا است که پذیرفته اید به قوانین آشکاری چون رعایت حریم خصوصی کاربران، برخورد محترمانه با دیگران، به کار بستن صداقت در مباحث و ... و همچنین به قوانین خاص این تالار (در صورت وجود) احترام بگذارید و رعایت آن را برای خود الزامی بدانید. با کاربران خاطی که قوانین تالار را نقض می‌نمایند برخورد خواهد شد.

شما موافقت می‌کنید که ما حق حذف، ویرایش و یا قفل کردن مباحث و پیام‌ها را به صلاحدید خود داریم. همچنین با ذخیره شدن اطلاعات شما در سایت و یا کوکی‌ها در کامپیوتر خود موافقت می‌نمایید.

اطلاعات هر کاربر بدون رضایت خود او در اختیار شخص ثالثی قرار داده نخواهد شد مگر با حکم کتبی از مراجع قضایی و نهاد‌های مسئول. ما نمی‌توانید مسئولین در قبال حملات نفوذگرانه‌ای که ممکن است منجر به فاش شدن اطلاعات شما بشود مسئولیتی بر عهده بگیریم.

ادامه دادن مراحل عضویت در تالار بدین معنا است که شما موارد ذکر شده در بالا را خوانده و پذیرفته اید.