انجمن دانشجویان ایران

نسخه کامل: معروفترین تفریحات سامویی تایلند
شما در حال مشاهده نسخه ساده شده مطالب هستید. نسخه کامل را به همراه قالب بندی ببینید.
تور سامویی گردی
یکی از محبوب ترین تورهای سامویی ، سامویی گردی است . بازدید از معبد بزرگ بودا یا وات فرا یی ، صخره های سنگی عجیب و غریب مادربزرگ و پدربزرگ ، تماشای میمون های محبوب و دیدن آبشار ناموآنگ می تواند بسیار لذت بخش باشد . 


تور جنگل
کشف مناطق کمتر شناخته شده جزیره سامویی با جیپ و یک راننده باتجربه می تواند بسیار لذت بخش باشد . با انتخاب این تور از هتل به اردوگاه می روید و سوار جیپ خواهید شد و در یک فیل سواری کوتاه از طریق جنگل ، به یک آبشار خواهید رسید .


اسنورکلینگ
لذت بردن از مناظر ساحلی و دنیای زیر دریا سامویی بهترین تجربه سفر با تور سامویی خواهد بود . اسنورکلینگ فرصتی بی نظیر برای کشف ذنیای زیرآب است . در طول تور راهنمای انگلیسی زبان شما را همراهی خواهید کرد .


قایقرانی
با انتخاب تور قایقرانی سامویی از هتل به اسکله خواهید رفت . قایقرانی یکی دیگر از فعالیت های تفریحی محبوب در سامویی است . با این سفر هیجان انگیز دریایی زیبایی های پارک ملی دریایی را در خلیج تایلند کشف کنید .


غواصی 
سامویی همواره مورد توجه کسانی بوده است که در جستجوی مکانی آرام بوده اند . یکی دیگر از تفریحات سامویی که در بین گردشگران تور تایلند محبوبیت زیادی دارد ، غواصی است . 

[تصویر: padi-diver-koh-tao-thailand5-LEAD-960x640.jpg]

منبع:
https://lezatesafar.com