ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار مربوط به دانشگاه پیام نور
ناظم انجمن
ناظم انجمن

وضعيت : آفلاین

: :
مدال های من
سپاس کرده: 6638
7836 بار سپاس شده در 3362 ارسال

حالت من: انتخاب نشده

ارسال: #1
Information اخبار مربوط به دانشگاه پیام نور
تو این تاپیک سعی خواهیم کرد که آخرین خبر هارو از دانشگاه پیام نور قرار بدیم.
امیدوارم که دانشجویان پیام نوری اینجا کم نباشن.
۱۴-۱-۱۳۹۰ ۰۵:۵۰ عصر
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط: hamid
ناظم انجمن
ناظم انجمن

مدال های من

ارسال: #2
امکان مشاهده فرم واریز شهریه در سیستم گلستان پیام نور فعال شد
امکان مشاهده فرم واریز شهریه در سیستم گلستان پیام نور فعال شد

به گزارش اخبار پیام نور ، امکان مشاهده فرم واریز شهریه و گزارش ۱۰۱ در سیستم گلستان فعال شده است و از امروز دانشجویان پیام نور می توانند نسبت به پرداخت شهریه خود اقدام کنند.بر اساس این گزارش دانشجویان پیام نور عنوان کرده بودند در بسیاری از مراکز دانشگاه پیام نور تا زمانی که شهریه خود را پرداخت نکنند، از خدماتی همچون گواهی اشتغال به تحصیل یا هر گونه گواهی برای ارائه به ادارات نمی توانند استفاده کنند.با فعال شدن قسمت مشاهده فرم واریز شهریه در سیستم گلستان پیام نور دانشجویان می توانند سریال اختصاصی خود را دریافت کنند و به پرداخت شهریه اقدام کنند.
پیش از این در زمان حذف و اضافه سیستم گلستان دانشگاه پیام نور سریال اختصاصی پرداخت شهریه را برای هر دانشجو فراهم نکرده بود و دانشجویان نمی توانستند شهریه خود را پرداخت کنند.
برای مشاهده فرم واریز شهریه مسیر زیر را در سیستم گلستان دنبال کنید: آموزش =>گزارش های آموزش => شهریه => لیست ها و آمار ها =>۱۶۳- فرم واریز وجوه شهریه دانشگاه پیام نور

اصلاح هرم هیات علمی دانشگاه پیام نور در سال جاری / اساتید با مدرک بالا وارد پیام نور می شوند

خبرگزاری دانشجویان پیام نور ” PNUNA.IR ” : رئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به برنامه های این دانشگاه در سال جاری گفت: اصلاح هرم هیات علمی در سال جاری یکی از مهم ترین اقدامات دانشگاه پیام نور است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : حسن زیاری ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: در ابعاد گسترده ای اقدامات متفاوتی صورت گرفته است که می توان به اصلاح هرم هیات علمی در دانشگاه اشاره کرد.

وی افزود: با توجه به اینکه اقدامات بسیاری در دانشگاه انجام گرفته است اما افزایش سطح کیفی در دانشگاه یکی از محورهایی بوده است که پیگیری کردیم و در امسال نیز پیگیری خواهیم کرد.
زیاری خاطرنشان کرد: همینطور در بحث رشته های مجازی ما ۱۲۰ رشته ارشد مجازی را شرایط آن را فراهم کردیم و ساختار لازم را ایجاد کردیم.
رئیس دانشگاه پیام نور ادامه داد: یکی دیگر از مهم ترین فعالیت هایی که در طول یکسال گذشته انجام شد راه اندازی کتابخانه مجازی دانشگاه پیام نور بود که از تمامی دانشجویان اساتید و اعضای هیات علمی می توانند از امکانات این کتابخانه استفاده کنند.
وی گفت: کتابخانه دیجیتالی دانشگاه پیام نور با بیش از ۲۵ هزار جلد کتاب راه اندازی شده است که درفاز اول این پروژه امکان دسترسی برای اعضای هیات علمی دانشگاه فراهم شد و در فاز دوم امکان استفاده از کتابخانه برای کلیه دانشجویان پیام نور نیز فراهم شده است.
رئیس دانشگاه پیام نور در ادامه خاطرنشان کرد: همچنین ما در سال گذشته توانستیم برنامه پنج ساله دانشگاه را تدوین کنیم.
وی در خصوص اصلاح هرم اعضای هیات علمی در دانشگاه پیام نور گفت: بیش از ۹۵ درصد اعضای هیات علمی در این دانشگاه در سطح کارشناسی ارشد هستند که سعی کردیم این درصد را به کمتر از ۸۰ درصد برسانیم و برنامه را طوری قرار دهیم که بیش از ۲۵ درصد از اعضای هیات علمی دانشگاه دکتری باشند.
زیاری با اشاره به تعداد اعضای هیات علمی در دانشگاه پیام نور تصریح کرد: در مجموع تعداد ۳ هزار و ۲۱۰ عضو هیات علمی در دانشگاه پیام نور و مراکز آن در کشور وجود دارد.
رئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به تعداد مورد نیاز برای جذب اعضای هیات علمی در این دانشگاه اظهار داشت: ما در دانشگاه پیام نور حداقل به ۶۰۰ نفر عضو هیات علمی دیگر نیازمند هستیم.
زیاری همچنین با اشاره به برنامه های این دانشگاه در سال جاری خاطرنشان کرد: اصلاح هرم هیات علمی در سال جاری یکی از مهم ترین برنامه های دانشگاه پیام نور است که در کنار دیگر اقدامات دانشگاه در دستور کار قرار دارد، از طرفی تمرکزمان را نیز بر بخش محتوایی آموزشی قرار خواهیم داد.
(آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-۱-۱۳۹۰ ۰۵:۲۰ عصر توسط sajjad.urom.)
۱۵-۱-۱۳۹۰ ۰۵:۱۰ عصر
ناظم انجمن
ناظم انجمن

مدال های من

ارسال: #3
آیا آیین نامه میان ترم دانشگاه پیام نور تغییر کرده است؟
گزارش اختصاصی؛
مهرماه سال 89 ، سالن شهید عضدی دانشگاه پیام نور تهران ؛
"باید آیین نامه میان ترم اصلاح شود، باید این آیین نامه منطقی و علمی اصلاح شود" این صحبت های حسن زیاری رییس دانشگاه پیام نور در جمع اعضای هیئت علمی و اساتید دانشگاه پیام نور در مهرماه 89 بود. وقتی زیاری رییس دانشگاه پیام نور این صحبت ها را کرد هر روز در انتظار تغییرات احتمالی این آیین نامه بودیم.در گفتگو با عبدالله معتمدی معاونت آموزشی دانشگاه پیام نور در نیمسال اول وی به اخبار پیام نور گفت :در حال تدوین آیین نامه جدید برای این موضوع هستیم ولی هنوز این آیین نامه نهایی نشده است. .در رابطه با آیین نامه جدید و احتمالی میان ترم محمد اورکی معاون آموزشی دانشگاه پیام نور استان تهران در گفتگوی اختصصاصی با اخبار پیام نور گفت :تغییراتی صورت خواهد گرفت، از جمله تغییرات می توان به این نکته اشاره کرد که دانشجو حداقل باید از نمره کتبی امتحان پایان ترم 6 نمره کسب کند تا به او نمره میان ترم تعلق بگیرد اورکی افزود: همچنین شرکت در امتحان میان ترم نیز الزامی شده است.در ادامه پیگیری ها معتمدی در اسفند 89 به اخبار پیام نور گفت : هنوز آیین نامه قبلی اجرا می شود
اما این پایان ماجرا نیست و شایعات همچنان در رابطه با آیین نامه جدید میان ترم داغ است بعضی ها عنوان می کنند میان ترم 5 نمره شده است ولی این موضوع هنوز تایید نشده است...
در پایان باید به این نکته اشاره کرد که دانشگاه پیام نور در این رابطه اطلاع رسانی عمومی نکرده است پس می توان گفت هنوز تغییری صورت نگرفته است و اگر صورت گرفته فعلا خبری از آن منتشر نشده است و همه اخبار منتشر شده در این رابطه در حد شایعه باقی خواهد ماند تا رسما اعلام شود
۲۱-۱-۱۳۹۰ ۰۹:۲۲ عصر
ناظم انجمن
ناظم انجمن

مدال های من

ارسال: #4
RE: اخبار مربوط به دانشگاه پیام نور
کسب عنوان سوم مسابقات ربوکاپ آزاد ایران توسط تیم روباتیک دانشگاه پیام نور مرکز زنجان

به گزارش خبرگزاری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان زنجان : این تیم در لیگ روبات انسان نما، توانست پس از غلبه بر حریفان خود، بعد از تیم های Fumanoif از دانشگاه برلین آلمان و تیم parand از دانشگاه آزاد پرند مقام سوم را از آن خود کرد.

مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران در نمایشگاه بین المللی تهران در طول ۶ روز برگزار شد.

این مسابقات با حضور ۳۲۰ تیم ایرانی و ۵۶ تیم از ۱۸ کشور خارجی در لیگ ربات‌های خانگی، ربات انسان نما، شبیه ساز عامل امداد، ربات امدادگر مجازی در بخش دانشگاهی برگزار شده و با برتری تیم‌های ایرانی در اغلب لیگ‌ها پایان یافت.

تیم pnuzrobot از دانشگاه پیام نور زنجان تنها با یک روبات در این مسابقات شرکت داشت و توانست علاوه بر کسب مقام سوم مسابقات، روبات آقای گل، سریع ترین روبات از لحاظ برخاستن از زمین و متعادل ترین روبات را در ۱۴ تیم در روبات انسان نما شناخته شود.

تیم دانشگاه پیام نور مرکز زنجان با اعضاء خانم ها، نسیم حسینی، زهرا مهدیون و زیبا محمدی و آقایان مجتبی کریمی و سید مجتبی حسینی به عنوان سرپرست تیم در این مسابقات شرکت داشتند.

این تیم در بازی نیمه نهایی با قبول شکست مقابل تیم Fumanoif از دانشگاه برلین آلمان و تنها با یک باخت به کار خود در این مسابقات پایان داد.

خاطر نشان می شود تیم pnuzrobot از دانشگاه پیام نور مرکز زنجان پیش از این در مسابقات بین المللی Iran open مقام اول را کسب کرده و در جشنواره خوارزمی نیز مقام سوم را ازآن خود کرده است.

مجتبی حسینی سرپرست تیم دانشگاه پیام نور مرکز زنجان سطح مسابقات را بسیار بالا توصیف کرده و ابراز امیدواری کرد در دوره بعد این مسابقات با بالا بردن امکانات، این تیم زنجانی بتواند تیم آلمان را شکست دهد

انتهاي خبر / خبرگزاري PNUNA.IR
۲۲-۱-۱۳۹۰ ۰۹:۴۹ صبح
ناظم انجمن
ناظم انجمن

مدال های من

ارسال: #5
نحوه ارائه درخواست انتقال و مهمانی دانشجویان تغییر می کند

به گزارش خبرگزاری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) :محمود ملاباشی معاون دانشجویی وزارت علوم با بیان اینکه سامانه الکترونیکی خدمات آموزشی از اردیبهشت‌ماه راه‌اندازی می‌شود، افزود: سامانه الکترونیکی خدمات آموزشی از قبیل مهمانی، انتقال و تأیید مدارک دانشجویان از اردیبهشت‌ماه راه‌اندازی می‌شوند.

وی گفت: در فاز اول راه‌اندازی سامانه الکترونیکی خدمات آموزشی، متقاضیان مهمانی و انتقال در دانشگاه‌های کشور اعم از دولتی و غیردولتی می‌تواند از ابتدای اردیبهشت‌ماه و بر اساس جدول زمان‌بندی تعیین شده در آیین‌نامه مهمانی و انتقال دانشجویان کاردانی و کارشناسی اعم از پیوسته و ناپیوسته در این سامانه تقاضای خود را ثبت و پیگیری کند.

معاون دانشجویی وزارت علوم افزود: با راه‌اندازی سامانه الکترونیکی خدمات آموزشی ضمن اینکه حضور دانشجویان در وزارت علوم برای پیگیری کارهای خود کمتر می‌شود، دانشجویان می‌توانند به راحتی مراحل طی درخواست‌های خود را پیگیری کنند.

انتهاي خبر / خبرگزاري PNUNA.IR
۲۲-۱-۱۳۹۰ ۰۹:۵۱ صبح
ناظم انجمن
ناظم انجمن

مدال های من

ارسال: #6
اعلام آخرین مهلت ثبت نمرات میان ترم دانشجویان در نیمسال دوم ۹۰-۸۹ دانشگاه پیام نور

به گزارش خبرگزاری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : در این بخشنامه که در تاریخ ۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۰ و با شماره نامه ۲۲۰۱/۵۱۸۸/د تنظیم شده است آمده است:

مهلت ثبت نمرات میان ترم دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته ، توسط اساتید محترم هر درس در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۰-۸۹ تا تاریخ ۲۰ خرداد ماه ۱۳۹۰ می باشد.

ضمنا” بعد از تاریخ اعلام شده ، ثبت نمرات مزبور در سیستم جامع آموزشی گلستان دانشگاه پیام نور امکان پذیر نمی باشد.

خواهشمند است دستور فرمایید موضوع به نحو شایسته به اطلاع اساتید محترم و دانشجویان عزیز رسانده شود.

آخرین مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال دوم ۹۰-۸۹ تا تاریخ ۲۰ خردادماه ۱۳۹۰ خواهد بود

دانشجویان عزیز دقت داشته باشند به دلیل اینکه در ترم پیش بسیاری از دانشجویان با مشکل عدم ثبت نمرات میان ترمشان مواجه شده بودند برای ثبت نمرات میان ترم دروسشان از اساتید محترم پیگیری لازم را انجام دهند تا نمرات میان ترم دروس مورد نظر ثبت شود تا با مشکلی مواجه نشوید.

بخشنامه:
[تصویر: mohlate-mianterm-8990-2.png]
۶-۲-۱۳۹۰ ۰۶:۴۹ عصر
 سپاس شده توسط: m.taherkhani ، hamid
MohamadReza-Taherkhani
مدیر کل انجمن

وضعيت : آنلاین

مدال های من
سپاس کرده: 7384
18281 بار سپاس شده در 3887 ارسال

حالت من: @eldoa

ارسال: #7
منظور از نمره میان ترم همون 6 نمره مستمر دیگه ؟

ولی اکثر استادا بعد امتحانا نمراتو میزارن فکر کنم فقط توی زمان امتحانا تا 7-8 تیر سیستم برای گذاشتن نمره بسته است و اکثرا بعد این تاریخ نمراتو میزارن یا تغییر میدن
امضای m.taherkhani
[تصویر: p1yi5d6sh60hdpc948p.jpg]

حق با ملائک بود وقتی با نا امیدی سجده کردن ... Uni (240)
۶-۲-۱۳۹۰ ۰۷:۳۹ عصر
ناظم انجمن
ناظم انجمن

مدال های من

ارسال: #8
آره داش ممد ترمای قبل همون طوری بود که شما گفتید
ولی از این به بعد باید ترسید
پیام نوره و صدتا اتفاق و بلا که هر لحظه ممکن بر سر دانشجویان پیام نوری بیاد
قانون که نداره....
۷-۲-۱۳۹۰ ۰۳:۰۴ عصر
 سپاس شده توسط: hamid ، m.taherkhani
ناظم انجمن
ناظم انجمن

مدال های من

ارسال: #9
اردیبهشت ماه زمان ثبت نام برای آزمون تغییر رشته بند ج دانشگاه پیام نور اعلام شد

به گزارش اخبار پیام نور ، ثبت نام از دانشجويان متقاضی تغيير رشته در ارديبهشت ۹۰ با مراجعه به مراكز و واحدها انجام می پذيرد. دانشجويان متقاضی تغییر رشته بند ج دانشگاه پيام نور بايد با مراجعه به مراكز و واحدهای پیام نور به صورت دستی ثبت‌نام کنند.پس از تاييد ثبت نام در مراكز در تاریخی که به زودی اعلام خواهد شد دانشجويان باید با مراجعه به سیستم گلستان نسبت به انتخاب واحد و پرداخت شهريه اقدام نمايند.برگزاری آزمون تغيير رشته بند ج در شهريور ۹۰ همزمان با امتحانات ترم تابستان می باشد و منابع آزمون همانند منابع درسی نيمسال دوم ۹۰-۸۹ است.دانشجويان به شرط نداشتن تداخل زمانی آزمون تغيير رشته، مجاز به انتخاب دروس ترم تابستان نيز می باشند.دانشجويان متقاضی تغيير رشته توام با انتقال علاوه بر احراز شرايط تغيير رشته بند ج( كسب نمره 10 در هر درس و ميانگين 12) بايد شرايط انتقال رانيز احراز نمايند و محل امتحان این دانشجویان مركز مبدا می باشد.
براي شركت در آزمون تغيير رشته بند ج گذراندن يك نيمسال كفايت مي كند و نيازی به گذراندن 24 واحد درسی نيست اما در صورت تقاضای تغيير رشته توام با انتقال گذراندن 24 واحد درسی باميانگين حداقل 12 الزامی است .دانشجويان پذيرفته شده از طريق دوره های فراگير پس از كسب نمره قبولی از كليه دروس دوره دانشپذيری مجاز به شركت در اين آزمون می باشند
امضای sajjad.urom
[تصویر: ie_pnu_arm.png]

به اميد هر آنچه كه بهتر است
۱۷-۲-۱۳۹۰ ۰۸:۱۵ صبح
 سپاس شده توسط: m.taherkhani
MohamadReza-Taherkhani
مدیر کل انجمن

وضعيت : آنلاین

مدال های من
سپاس کرده: 7384
18281 بار سپاس شده در 3887 ارسال

حالت من: @eldoa

ارسال: #10
طرح دانشگاه پیام نور برای کاهش اشتباهات در طراحی سوالات امتحانات پایان ترم
رییس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور جزئیات نرم افزار بوستان را تشریح کرد
طراحی سوالات پایان ترم دانشگاه پیام نور در برخی موارد با اشتباهاتی همراه بوده است که مسائل زیادی را متوجه آن کرده است. در ترم های گذشته علیرغم کاهش این اشتباهات اما بدلیل تعداد بالای دانشجویان پیام نور و افرادی که درگیر با این اشتباهات هستند،دانشگاه پیام نور را به این فکر انداخت تا نرم افزاری را طراحی کند که بتواند اشتباه در طراحی سوالات را باز هم کاهش دهد.
محمدهادی امین ناجی در رابطه با نرم افزار بوستان به اخبار پیام نور گفت:در این نرم افزار که فاز اول آن در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۰-۸۹ اجرا خواهد شد سعی شده است دایره طراح سوال برای طرح سوال گسترده شود.وی گفت:با استفاده از این نرم افزار طراح سوال به راحتی می تواند جدول و نمودارهای مورد نیاز را به سوال اضافه کند.ناجی افزود:در نرم افزار بوستان خطاهای تایپی و خارج از منبع بودن سوالات دیگر وجود نخواهد داشت و همچنین از نکات بسیار خوب نرم افزار بوستان که می توان به آن اشاره کرد انطباق نوع امتحان از نظر تستی و تشریحی بودن است به گونه ای که دیگر در نرم افزار بوستان طراح سوال نمی تواند امتحانی که تستی می باشد را تشریحی یا بالعکس طرح کند.رییس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور گفت: نرم افزار بوستان تحت شبکه و با امنیت بالا اجرا خواهد شد که این امر موجب کاهش هزینه و مرسولات خواهد شد.
امضای m.taherkhani
[تصویر: p1yi5d6sh60hdpc948p.jpg]

حق با ملائک بود وقتی با نا امیدی سجده کردن ... Uni (240)
۱۹-۲-۱۳۹۰ ۰۷:۳۹ عصر
ارسال پاسخ  ارسال موضوع