رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال درمورد فرم ساز rs form جوملا
Thumbs Down 
سلام وقت بخیر دوستان عزیز
من نیاز به راهنمایی دارم در باب فرم ساز جوملا ی سری سوالت داشتم ممنون می شم راهنماییم کنید:

فرم ساز RSFORM

1.من می خوام شخص قبل از پر کردن اطلاعات فرم اقدام به ثبت نام در سایت کنه و بعد از اون با زدن کلید ادامه
یا همچین چیزی به صفحه تکمیل فرم بره یا به همون صورت چند مرحله ای.

2.من قسط دارم یک سری جداول برای آیتم های بسازم اما از دستور هاش اطلاعای ندارم یک لینک نمونه در زیر هست برای
رسوندن منظورم.
http://hermisdaya.com/fa/index.php?optio...m&formId=4

3.اما یک مشکلی که الان با اون در گیر هستم من یک فرم در این فرم ساز ساختم حالا وقتی بصورت آزمایشی
در سایت تمام فیلد ها رو پر می کنم و پیام تشکر میاد که متشکریم از تکمیل ثبت نام شما ایمیلی نه به مدیر و نه به کاربر ارسال می شه و این ارور که(توابع ایمیل فراخوانی نشده است رو می ده)ممنون می شم در این موردم راهنمایینم کنید
که چطور توابع ایمیل رو تنظیم کنم.
dayyerدر تاریخ 16-12-2014 در انجمن عضو شده است
عنوان تاپیک ویرایش شد

قبلش بگم که داشتن دانش html حداقل نیاز برای طراحی وب سایت است و شما باید برای هر کار طراحی وب تگ ها و اصول اولیه html رو بلد باشید مطمئنا یادگیری آن هم اسونه و هم زمان گیر نیست

که برای ساخت جداول و ... شما باید ویرایش کد های html رو بلد باشید
راه دیگر این است که شما یه نرم افزار front page از مجموعه نرم افزار های آفیس ماکروسافت رو نصب کنید یا نرم افزار دریم ویور (برای اماتور ها فرونت پیج بهتره ) جداول و متن ها و ... رو توش مانند سایر نرم افزار های افیس ایجاد کنید و سورس کد رو تحویل بگیرید این دیگه واقعا نیازی به یادگیری هم نداره

برای ساخت فرم چند صفحه ای باید از دکمه page break در پایین ستون ابزار استفاده کنید (ایتم های بعد از خط میشه صفحه دوم ) مطابق تصویر

[تصویر: 7ftyevj74ef9h21hmyo.jpg]

برای سوال اخر تون شما در روی هاست دارید کار می کنید یا به صورت لوکال بروی ومپ و... اگر روی ومپ کار می کنید که خوب مسلما نبایدم تابع ایمیلی بشناسه

ضمنا فرم های به صورت پیش فرض برای شما ایمیل نمی شود فقط در مدیریت جوملا ثبت می شود برای تنظیم ایمیل و ارسال اطالاعات فرم های پر شده به ایمیل دلخواهتان هم به مسیر زیر بروید

Manage Forms => Properties =>Emails =>Admin Emails
[تصویر: p1yi5d6sh60hdpc948p.jpg]
ممنون از پاسخگویی شما من الان یک مشکل دارم برای مثال بصورت آزمایشی قست ثبت نام در سایت خودم دارم ولی وقتی می خوام ثبت نام کنم با ارور توابع ایمیل اشتباه هست رو به رو می شم به تنظیمات سایت می رم اونجا هم ایمیل به درستی ثبت شده!!!
دلیلش چی می تونه باشه؟چون این ارور هم در فرم ساز بوده هم در بخش ثبت نام سایت!
اگه بروی لوکال هاست و ومپ و... دارید سایت می سازید که طبیعی و نباید چیزی که انلاین نیست توابع ایمیل رو بشناسه

ولی اگر روی هاست این مشکل رو دارید با پشتیبان هاستتون تماس بگیرید و مشکل رو بگید که احتمالا توسط اون ها محدودیت ایجاد شده
مرسی از راهنماییتون
ی سوال دیگه داشتم من خیلی دنبال این پلاگین که ماله فرم ساز هست گشتم

Joomla! user registration Plugin

این پلاگین برای ثبت نام هست در فرم ساز.

حالا پیداش کردم و تنظیمات و کاراشم به درستی انجام می دم اما دوتا سوال می مونه
چطور تنظیمش کنم که بعد از ثبت نام توسط فرم و در مرحله بعد پر کردن فرم مورد نظر
براش یوزر و پسورد از طریق سامانه پیام کوتاه ارسال بشه
مشکل این نیست که تنظیمات پیامک رو نمی دونم این هست چطور بصورت اتوماتیک یوزر واقعا ساخته بشه برای شخص
و بعد از ارسال پیامک قادر باشه به منو کاربری که براش تعریف کردم وارد بشه و مثلا مشخصات که تو فرمش ثبت کرد ویرایش کنه
مثلا با فرمت CSV که قبلا دیده بودم بتونه وارد بشه و ویرایش کنه خیلی ممنون می شم راهنماییم کنید
(در صورت نیاز بگید تا دست رسی بدم)
واقعیتش من خودم تا حالا پیامک رو به فرم ساز اتصال ندادم ولی تا اونجایی که شنیدم و دیدم باید پلاگین های مخصوص سامانه پیامکتون رو نصب کنید که چندین پلاگین که هر کدام کاری انجام می دن که یکیش می تونه پیامک بعد از عضویت باشه
سلام من می خواستم برای فرم استخدام یک فیلد تاریخ تولد اینجاد کنم
برای مثال از تاریخ 1330 تا تاریخ 1380 شخص بتونه تاریخ انتخاب کنه اما
نمی دونم چطور ست کنم که بشه ممنوم می شم من راهنمایی کنیدEyes

و یکجا دیگه من می خوام مراحل رو ذخیر کنم که این ارور رو می ده می خواستم بدونم
منظور از این چیه ممنومنم

فایل‌های ضمیمه بند انگشتی

در مورد سوال اول از لیست کشویی استفاده کنید و در قسمت ایتم ها کل سال هایی رو که می خواید قرار بدید (در هر خط یک سال و با اینتر جدا بشن ) تا کاربر از لیست کشویی سال تولد خود را انتخاب کند

در مورد اون ارور شما باید فیلد اولتون رو توی تمام ایتم ها انگلیسی قرار بدید فیلد اول (نام یکتا) نباید یک عبارت فارسی باشد
ممنون از راهنماییی خیلی خوب شمااااااا
حالا مهم ترین سوال من که خوب واقعا الان بهش نیاز دارم و راهنمایی می خوام
من مثلا برای قسمت چه دورهای گذرونده اید نیاز به یک جدول دارم که شخص اونا رو پر کنه
مثل تصویر زیر باید از چه آیتمی انتخاب کنم و چطوری کد هاش رو کنار هم بزارم خیلییییی ممنون میشم منو راهنمایی کنید21

فایل‌های ضمیمه بند انگشتی

شما باید با html این جدول رو درست کنید و در قسمت های که قرار پر بشه مقدار کد body هر کدام از ایتم ها رو قرار بدید

مشابه این جداول رو من توی این فرم ایجاد کردم
http://hermisdaya.com/fa/index.php?optio...m&formId=4

مثل قسمت اطلاعات تحصیلی / یا اطلاعات بیمه و ...