رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اجرا نشدن کد header("location:page.php") و ...
سلام خدمت دوستان :
من با کد زیر توی هاست مشکل دارم.مشکل اینه که اصلا این کد رو اجرا نمیکنه! کنترل پنل هاستم هم plesk هستش. آیا مشکل از پلسکه؟ یا این کد مشکل داره؟ (ولی روی سیستم خودم در wamp هیچ مشکلی نداره و اجرا میشه)

کد PHP:
header ('location:Apage.php'); 

سوال دیگه در مورد چگونگی ساخت منوهاییه که با کلیک باز میشن (نمیدونم بهشون چی میگن) مثلا توی سایت http://www.tehrankala.com/ سمت راست ==>دسته بندی کالاها. میخواستم با jquery بسازم ولی بنظر خیلی پیچیده میاد. اگه کسی یه نمونه که بشه روش کار کرد سراغ داره ممنون میشم ارائه کنه. یا روش ساختشو توضیح مختصر بده.

یه سوال دیگه هم دارم که در مورد ماژولهاست. مثلا توی همون لینک بالا ماژولهای سمت راست , از نظر طراحی قالب و کدنویسی چطور طراحی میشن؟ اگر فرضا با artister یه قالب ساخته بشه , کد زیر روش درستی برای قرار دادن ماژولها در صفحه است؟ (تغییر در فایل index.php)

کد PHP:
<div id="identifier" class="class name">
<?
php
//insert module
?>
</div> 

و آخر اینکه اگه کد بالا درست باشه , ماژول چطوری در تگ div اضافه میشه؟ آیا یک تابع صدا زده میشه یا اینکه یه صفحه دیگه اجرا میشه ؟

اگه در این مورد هم یک نمونه یا آموزش مختصری وجود داره ممنون میشم اونو برای download قرار بدین.

با تشکر
کار من این است که کاریم نیست,عاشقم از عشق تو عاریم نیست
تا که مرا شیر غمت صید کرد,جز که همین شیر شکاریم نیست
باده ات از کوه س*****ت بَرَد,عیب مکن زان که وقاریم نیست
مولانا جلال الدین محمد
یکی نیست جواب ما رو بده ؟!!
مولانا جلال الدین محمد
در مورد سوال اولتون :
هاست شما لینوکسه دیگه ؟

در مورد سوال دومتون :

بهش میگن منوی درختی

با کمک ماژول و افزونه ها میشه ساختش

مثلا ماژول توی جوملا

http://dl.joomina.ir/file.php?file=7be24...5385a17e38

اگه طرز کارشم خواستید بگید توضیح بدم

سوال بعدی تون هم متوجه نشدم
[تصویر: p1yi5d6sh60hdpc948p.jpg]
شارژ خطم تموم شده بود .

ممنون از اینکه پاسخ دادین.

1-نه , هاستم ویندوزه و کنترل پنل اون پلسک.

2-بله , با ماژولهای جوملا آشنایی دارم. اگه بخوام خودم منوی درختی بسازم چیکار باید بکنم؟

3-ببینید فرض کنید شبیه منوی درختی در http://www.tehrankala.com/ رو بخوام توی سایتم قرار بدم , برای اینکار باید کد منوی درختی را در index.php بنویسم یا اینکه کد یه جای دیگه نوشته شده و به یه شکلی در صفحه مورد نظر قرار میگیره(مثلا صدا زده میشه).

بهتر از این نتونستم توضیح بدم.

من در واقع نحوه ساخت صفحه index.php رو میخوام. یعنی بعد از اینکه یه قالب طراحی شد , چطوری باید لینکها و ... رو توی اون قرار داد؟ (توی index.php تعریف میشن یا جای دیگه؟ و چطوری؟)

با تشکر
مولانا جلال الدین محمد
نقل قول:1-نه , هاستم ویندوزه و کنترل پنل اون پلسک.

هاست های لینوکس هاست مخصوص php و سی ام اس ها ی اوپن سورس php مثلا جوملا یا ورد پرس و ... است
و هاست های ویندوز برای زبان ASP بیشتر استفاده میشه

این که یک کد PHP رو توی هاست ویندوز نشون نمی ده می تونه دلیلش همین باشه
قبلا هم یک مشکلاتی با جوملا داشتید احتمالا دلیلش همین بوده چون جوملا هم مبتنی بر PHP هستش

نقل قول:2-بله , با ماژولهای جوملا آشنایی دارم. اگه بخوام خودم منوی درختی بسازم چیکار باید بکنم؟
باید کدشو بنویسید که کار سختیه و می تونید از نر افزار هایی مثل Tree Menu استفاده کنید که چیزی شبیه دریم ویور که به شما کد منوی درختی رو را در قالب اچ تی ام ال - جاوا اسکریپ و... میده

در این لینک موجود است :
http://start.unicloob.ir/showthread.php?tid=1638

نقل قول:برای اینکار باید کد منوی درختی را در index.php بنویسم یا اینکه کد یه جای دیگه نوشته شده و به یه شکلی در صفحه مورد نظر قرار میگیره(مثلا صدا زده میشه).

اگر شما به صورت اچ تی ام ال داری یک سایتی رو می سازید کل کدها رو باید در قالب فایل ایندکستون قرار بدید کد ها شامل جاوا اسکریپ ها و... و اونو حالا توی ومپ یا هاست آپلود کنید تا نمایش بده
[تصویر: p1yi5d6sh60hdpc948p.jpg]