انجمن دانشجویان ایران

نسخه کامل: واکینگ استریت در پاتایا
شما در حال مشاهده نسخه ساده شده مطالب هستید. نسخه کامل را به همراه قالب بندی ببینید.
پاتایا شهر زندگی است و واکینگ استریت جایی برای تفریح و سرگرمی می باشد . واکینگ استریت پاتایا بزرگترین و شلوغ ترین مکان شادی در سراسر تایلند است . خیابانی به طول یک کیلومتر در انتهای ساحل به انتهای بالی هیوا پلازا . تقریبا هر ساختمان در طول خیابان ، یک کلوب شبانه ، بار و یا رستوران است . این خیابان از چندین خیابان فرعی از Soi 14 تا Soi 16 تشکیل شده است .


زندگی بعد از ساعت ۱۰ شب تازه شروع می شود و تا صبح ادامه دارد . خیابان شلوغ و پر سر و صدا است ، موزیک در اکثر نقاط به گوش می رسد . چیز قابل توجه در مورد واکینگ استریت در پاتایا این است که تفریحات و سرگرمی ها در این خیابان بسیار زیاد است و شما می توانید در یک هفته هر شب به آنجا بروید و هر شب چیزهای جدیدی را تجربه کنید . 
خیابان واکینگ استریت از ساعت ۱۹:۰۰ تا ۰۳:۰۰ برای رفت و آمد ماشین ها بسته است . شما می توانید از طیف گسترده ای از رستوران های غذاهای دریایی ، هندی ، ایتالیایی ، اروپایی ، تایلندی و یا بسیاری از کشورهای دیگر انتخاب کنید . 

در سفر با تور پاتایا ، کفش های پیاده روی خود را بپوشید و مهارت های چانه زنی را تمرین کنید ! هر عاشق خریدی باید از این خیابان بازدید کند . طرح ها و مدل های متنوع ، اجناس محلی خوب ، غذاهای عالی و ... ! هنگام خستگی ، کمی وقت بگذارید تا ساحل را ببندید و از امواج لذت ببرید !

[تصویر: Find-Your-Nightlife-in-Pattaya-Walking-S...ld-Try.jpg]