انجمن دانشجویان ایران

نسخه کامل: آشنایی با کواد سافاری در دبی
شما در حال مشاهده نسخه ساده شده مطالب هستید. نسخه کامل را به همراه قالب بندی ببینید.
نها زمانی در دبی که یک فرد می تواند یک سرگردانی عالی را تجربه کند ، زمانی است که سوار بر یک کواد باشد . دوچرخه های چهارگانه ای که می توانند آدرنالین خون شما را افزایش دهند . پس از مطلع شدن از قوانین رانندگی در خارج از جاده و با استفاده از ابزار ایمنی ، شما می توانید کنترل کواد خود را به طور کامل در دست بگیرید و با کواد سافاری دبی به کشف زیبایی های کویر دبی بروید . 


[تصویر: quad-bike%20(2).jpg]
 
با تور کواد سافاری دبی تجربه ای جسورانه را تجربه می کنید . پس از اینکه از هتل حرکت کردید ، 45 دقیقه طول می کشد که به ایستگاه بیابانی برسید . هنگامی که به آنجا می رسید ، دستورالعمل های ایمنی در مورد نحوه رانندگی دریافت می کنید . یک کلاه ایمنی و دستکش در اختیارتان قرار می گیرد ، موتور خود را بچرخانید و سپس به صورت گروهی پشت سر راهنمای خود حرکت می کنید . حداکثر 5 نفر در هر گروه قرار می گیرند . 
رانندگی در سرتاسر ماسه ها ، غرق شدن در تپه ها ، و توقف برای گرفتن عکس های بیابان زیبا در مسیر . کواد سواری در حدود 2 ساعت طول می کشد . بعد از اتمام زمان تور می توانید به سمت اردوگاه برگردید و هیجانتان را با شرکت در جشن های عربی تکمیل کنید  و از شما با  قهوه ، چای و خرما پذیرایی خواهد شد .
 
[تصویر: quad-bike%20(1).jpg]